S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

  • Sistem çözümleriniz için kullanılan veritabanı yazılımı nedir?

Veritabanı tercihini sizlere bırakıyoruz. İsterseniz NoSQL yapısında, isterseniz Oracle, MsSQL, Informix, Netezza, PostgreSQL vb. platformlarına bağlı olsun, kullanıcılarımıza tam özgürlük ve performans sağlıyoruz. Bilgiyi, istediğiniz platformu kullanarak yönetmeniz için çözümler sunuyoruz.

  

  • Geliştirdiğiniz entegre servis platformu uygulamalarının, paket ürüne göre avantajları nelerdir?

Entegre Servis Platformu (ESP), kurumunuzun tüm birimlerinde yapılan iş ve işlemleri tek platform üzerinden gerçekleştirmenizi sağlar. Aynı arayüzde kullanıcılarınıza, yetkilerine göre onlarca farklı modülde işlem kabiliyetleri sağlayabilirsiniz. Borç ve tahakkuk işlemleriniz, personel saha görev atamalarınız, coğrafi proje takibiniz, araç takibiniz, arazi yönetiminiz başka bir arayüze gerek kalmadan tek ekran üzerinden yönetilebilir. Zaten altyapısı kurulduğu için gelecekte oluşabilecek bilgi sistemi ihtiyaçlarınızı paket ürünlere nazaran daha düşük maliyetlerle karşılayabilirsiniz.

 

  •  Sistem çözümlerinizi tercih edersek elimizde bulunan verilerden faydalanmamız mümkün mü? 

Talep etmeniz halinde, CAD, e-belge, tablo ya da basılı doküman olan bütün verilerinizi, alanında uzman veri dönüşüm ve entegrasyon kadromuzla yeni sisteminize tam uyumlu hale getiriyoruz. Veri kaybı yaşamadan, istediğiniz an, istediğiniz platformdan bilgiye ulaşabiliyorsunuz.

 

  •  Yazılımlarınızın kurulumu için özel bir donanım gerekiyor mu?

 Yazılım kurulumu öncesinde mevcut donanım mimariniz analiz edilerek, ortaya çıkan ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerekli tavsiye ve öneriler sistem mühendislerimiz tarafından verilmektedir.

 

© 2017 İşlem Şirketler Grubu Her Hakkı Saklıdır.