İşlem Logo    İşlem Şirketler Grubu
 
 
Ana Sayfa

İŞLEM'den
Haberler

Haberler
...
       
...
       
Ana Sayfa > Haberler > Sivas İl Özel İdaresi ArcGIS Eğitimi
Sivas İl Özel İdaresi ArcGIS Eğitimi

Coğrafi Bilgi Sistemleri teknolojilerinin gelişmesine paralel olarak verilen eğitimlerle ArcGIS yazılımlarını kullanan kuruluş ve uzman sayısı gün geçtikçe artmaktadır. ArcGIS Coğrafi Bilgi Sistemi teknolojisindeki gelişmeleri sizlere aktarma, siz değerli kullanıcılarımızı bir araya getirme, deneyimlerimizi paylaşma amacıyla yola çıkan eğitim ekibimiz bu hafta Sivastaydı Esri Türkiye eğitim ekibinden Ömer ÜNSAL tarafından gerçekleştirilen ArcGIS Giriş Eğitimi'nde Sivas İl Özel İdaresi'nde görevli Esri kullanıcıları;


-Coğrafi Bilgi Sistemi ile ilgili teknik bilgiler,
- ArcGIS programının kullanımı,
- Temel harita bilgileri,
- Veri görüntüleme,semboloji ve etiketlendirme,
- Sorgulama ve raporlama,
- Veritabanı oluşturma,
- Çizim teknikleri,
- Veri dönüşüm işlemleri,

konularında teorik bilgiler edinmiş ve bu edindikleri bu bilgileri uygulamalı olarak ArcGIS programında kullanmışlardır. Eğitimin yanı sıra karşılıklı ilişkilerin geliştirilerek fikir alışverişinin yapıldığı eğitim sonunda çalışanların Coğrafi Bilgi Sistemi teknolojileri ve ülkemiz sorunlarına daha etkin çözümler üretileceğine inanmaktayız.

İşlem Şirketler Grubu olarak Sivas İl Özel İdaresi çalışanlarına teşekkür eder, Coğrafi Bilgi Sistemleri ile ilgili çalışmalarında kolaylıklar dileriz.
Gizlilik Politikası