Ana Sayfa > Eğitim > Eğitim Dökümanları
Eğitim Dökümanları

 GIS Eğitim ve Uygulama Dökümanları

 

 

 

  

Türkiye Distribütörü olduğumuz, Uzaktan Algılama Teknolojilerinde ENVI ve Coğrafi Bilgi Sistemlerinde dünya lideri ESRI yazılımlarının etkin kullanımını sağlamak, kullanıcıları desteklemek ve öğrenmelerini kolaylaştırmak amacıyla her bir yazılım için Türkçe Eğitim Kitapları hazırlanmıştır.

İlerleyen teknolojiyle birlikte sizlerin ihtiayaçlarınıza daha etkin bir şekilde cevap veren sistemlerin kolay anlaşılabilir ve etkin kullanılabilir olması amacıyla yola çıkan Esri Türkiye Eğitim Departmanı çalışanları dökümanlarını üretmeye devam ediyor. ArcGIS for Desktop Spatial Analiz kitabı yakında siz değerli kullanıcılarımıza sunulacaktır. Kitabın içeriğini inceleyebilir, görüşlerinizi bize iletebilirsiniz. Görüşleriniz gelecek olan basım ve diğer kitaplarımızda dikkate alınmaktadır.Kitap ArcGIS 10.x sürümleriyle entegreli bir şekilde anlatılmaktadır.

İçerik

  

 

 

,

 

  

Türkiye Distribütörü olduğumuz, Uzaktan Algılama Teknolojilerinde ENVI ve Coğrafi Bilgi Sistemlerinde dünya lideri ESRI yazılımlarının etkin kullanımını sağlamak, kullanıcıları desteklemek ve öğrenmelerini kolaylaştırmak amacıyla her bir yazılım için Türkçe Eğitim Kitapları hazırlanmıştır.

İlerleyen teknolojiyle birlikte sizlerin ihtiayaçlarınıza daha etkin bir şekilde cevap veren sistemlerin kolay anlaşılabilir ve etkin kullanılabilir olması amacıyla yola çıkan Esri Türkiye Eğitim Departmanı çalışanları dökümanlarını üretmeye devam ediyor. ArcGIS for Desktop 3D Analiz kitabı yakında siz değerli kullanıcılarımıza sunulacaktır. Kitabın içeriğini inceleyebilir, görüşlerinizi bize iletebilirsiniz. Görüşleriniz gelecek olan basım ve diğer kitaplarımızda dikkate alınmaktadır.Kitap ArcGIS 10.x sürümleriyle entegreli bir şekilde anlatılmaktadır.

İçerik

  

 

 

 

  

Türkiye Distribütörü olduğumuz, Uzaktan Algılama Teknolojilerinde ENVI ve Coğrafi Bilgi Sistemlerinde dünya lideri ESRI yazılımlarının etkin kullanımını sağlamak, kullanıcıları desteklemek ve öğrenmelerini kolaylaştırrmak amacıyla her bir yazılım için Türkçe Eğitim Kitapları hazırlanmıştır.

İlerleyen teknolojiyle birlikte sizlerin ihtiayaçlarınıza daha etkin bir şekilde cevap veren sistemlerin kolay anlaşılabilir ve etkin kullanılabilir olması amacıyla yola çıkan Esri Türkiye Eğitim Departmanı çalışanları dökümanlarını üretmeye devam ediyor.Yayımda olan ArcGIS for Desktop Giriş Seviyesi kitabını inceleyebilirsiniz.Kitap ArcGIS 10.x sürümleriyle entegreli bir şekilde anlayılmaktadır.

İçerik

  

 

 Mesleki GIS Eğitimleri Uygulama Dökümanları

 

 

  

Esri Türkiye siz CBS kullanıcılarına sunduğu mesleki eğitimlerle, mesleğinizde sizi bir adım öteye taşıyor. Alanınızda uzmanlaşacağınız bu eğitimlerden olan Orman Mühendislerine özel hazırlanmış eğitimimizin dökümanını inceleyebilirsiniz.

Orman Mühendisleri için ArcGIS Eğitimi Uygulama Dökümanı İçeriği

  

 

 

  

Esri Türkiye siz CBS kullanıcılarına sunduğu mesleki eğitimlerle, mesleğinizde sizi bir adım öteye taşıyor. Alanınızda uzmanlaşacağınız bu eğitimlerden olan Jeoloji Mühendislerine özel hazırlanmış eğitimimizin dökümanını inceleyebilirsiniz.

Jeoloji Mühendisleri için ArcGIS Eğitimi Uygulama Dökümanı İçeriği

  

 

 

  

Esri Türkiye siz CBS kullanıcılarına sunduğu mesleki eğitimlerle, mesleğinizde sizi bir adım öteye taşıyor. Alanınızda uzmanlaşacağınız bu eğitimlerden olan Harita Mühendislerine özel hazırlanmış eğitimimizin dökümanını inceleyebilirsiniz.

Harita Mühendisleri için ArcGIS Eğitimi Uygulama Dökümanı İçeriği

  

 

 

  

Esri Türkiye MYK'nın vermiş olduğu CBS Operatörlüğü Seviye 5 belgesi için, ve CBS Operatörlüğü Seviye 5 standardını hazırlayan kuruluş olan GAZMER ile imzalamış olduğu protokol ile CBS Operatörlüğü Seviye 5 eğitimini vermekte. Bu eğitim için kursiyerlerimizin uygulama dökümanı hazırlanmış olup, eğitim alan kursiyerlerimize verilmektedir.

CBS Operatörlüğü Seviye 5 Uygulama Dökümanı İçeriği